Moda na teledysk z wesela

W dzisiejszych czasach szukamy czegoś nowego, niepowtarzalnego. Utarty zwyczaj na kilkugodzinny film weselny znudził już pary młode. Teledyski weselne, zapożyczone zza oceanu, to nowe spojrzenie na ślubny reportaż, od przysięgi małżeńskiej po oczepiny.

Czym różni się tradycyjny film od klipu weselnego?
Co możemy zobaczyć na teledysku weselnym?
Jaki styl weselny jest teraz modny?
Ile może trwać teledysk z przyjęcia weselnego?
Czy wiesz, że wybierając taką krótką formę weselną, dostajesz duże nagromadzenie emocji i sytuacji odpowiednio zaaranżowanych?

Klip weselny

Zabawa takim ślubnym teledyskiem polega na tym, że można zaaranżować różne ciekawe sytuacje, przedstawić bawiących się gości i stworzyć interesujący film. W dzisiejszych czasach modne są wesela tematyczne. Organizowane są przyjęcia w stylu włoskim, greckim lub w bajkowej scenerii. Czas trwania teledysku ustala się z kamerzystą, który wybiera potem najważniejsze i najciekawsze momenty uroczystości.

Kluczem do sukcesu teledysków weselnych jest uchwycenie emocji.

Teledysk a tradycyjny film weselny

Tradycyjny film z wesela to była, właściwie, długa relacja, od ubierania pary młodej po oczepiny. Decydując się teledysk, możemy lepiej wyreżyserować niektóre sceny ślubne. Dzięki takiej formie filmowania, większą uwagę przywiązuje się do drobiazgów, np. ukradkowe uśmiechy, spojrzenia czy też chwytanie się za dłonie pary młodej. Filmie jest zmontowany z krótkich klipów z podłożoną, specjalnie dobraną, muzyką.

Ślubny teledysk to spełnione marzenie o własnej komedii romantycznej z happy endem.